BLP9LA25SXY
BLP9LA25SXY Ampleon USA Inc.
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 13.6V TO270
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-270AA
Current Rating (Amps): 1.4µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 941MHz
Configuration: N-Channel
Power - Output: 25W
Gain: 18.4dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: TO-270-2F-1
Voltage - Rated: 40 V
Voltage - Test: 13.6 V
Current - Test: 500 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 13.6V TO270, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-270AA, Current Rating (Amps): 1.4µA, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 941MHz, Configuration: N-Channel, Power - Output: 25W, Gain: 18.4dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: TO-270-2F-1, Voltage - Rated: 40 V, Voltage - Test: 13.6 V, Current - Test: 500 mA.