Продукція > RCD COMPONENTS > BLU0603-6811-BT25W
BLU0603-6811-BT25W
BLU0603-6811-BT25W RCD Components
FA013-BLU.pdf
Виробник: RCD Components
Description: RES THIN FILM 0.10W 6.81K 0.1%
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: 25ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Resistance: 6.81 kOhms
Написати відгук
Description: RES THIN FILM 0.10W 6.81K 0.1%, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±0.1%, Features: Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: 25ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Part Status: Active, Resistance: 6.81 kOhms.