Продукція > RCD COMPONENTS > BLU0805-1300-BT25W
BLU0805-1300-BT25W
BLU0805-1300-BT25W RCD Components
FA013-BLU.pdf
Виробник: RCD Components
Description: RES THIN FILM .125W 130 OHM 0.1%
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: 25ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Resistance: 130 Ohms
Написати відгук
Description: RES THIN FILM .125W 130 OHM 0.1%, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±0.1%, Features: Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: 25ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Resistance: 130 Ohms.