Продукція > RCD COMPONENTS > BLU1206-5900-BT25W
BLU1206-5900-BT25W
BLU1206-5900-BT25W RCD Components
FA013-BLU.pdf
Виробник: RCD Components
Description: RES THIN FILM .25W 590 OHM 0.1%
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Features: Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: 25ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 590 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES THIN FILM .25W 590 OHM 0.1%, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.1%, Features: Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: 25ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 590 Ohms.