BM-187-175-342-OR
BM-187-175-342-OR Brady Corporation
B-342.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: SLEEVE .187DIA OR 1.75IN 1=1KPCS
Packaging: Box
Color: Orange
Material: Polyolefin
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.34" H (44.5mm x 8.5mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.15" (1.6mm ~ 3.8mm)
Part Status: Active
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLEEVE .187DIA OR 1.75IN 1=1KPCS, Packaging: Box, Color: Orange, Material: Polyolefin, Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.34" H (44.5mm x 8.5mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.15" (1.6mm ~ 3.8mm), Part Status: Active.