BM7C-1000-509-WT
BM7C-1000-509-WT Brady Corporation
B-509.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: MAGNETIC LABELS 1" WT 1=25'
Packaging: Box
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 25' (7.6m)
Width: 1.000" (25.40mm)