BM7C-2000-584-YL Brady Corporation
B-584.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: LABEL 2" X 75' PLASTIC YL
Packaging: Box
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 75' (22.9m)
Width: 2.000" (50.80mm)