BMB1J0120RS2 TE Connectivity / Sigma Inductors
NG_CD_1624116_BA-656989.pdf
Виробник: TE Connectivity / Sigma Inductors
Ferrite Beads BMB-R 0603 120R
на замовлення 790 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 200mA, DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції BMB1J0120RS2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BMB1J0120RS2 BMB1J0120RS2 Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773184&DocType=DS&DocLang=English Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz