BMB2A0430RS2 TE Connectivity / Sigma Inductors
NG_CS_1309350_PASSIVE_COMPONENT_0807-1235226.pdf
Виробник: TE Connectivity / Sigma Inductors
Ferrite Beads BMB-R 0805 430R
на замовлення 2278 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 430 OHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 200mA, DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 430 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції BMB2A0430RS2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BMB2A0430RS2 BMB2A0430RS2 Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773184&DocType=DS&DocLang=English Description: FERRITE BEAD 430 OHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 430 Ohms @ 100 MHz