BMCC-17-21
BMCC-17-21 Pflitsch
BMCC-17-21.pdf
Виробник: Pflitsch
Description: CBL CLAMP P-TYPE FASTENER
Packaging: Bag
Color: Black, Silver
Mounting Type: Fastener
Material: Steel, Galvanized
Type: Clamp, P-Type
Panel Hole Size: 0.335" (8.50mm)
Opening Size: 0.669" ~ 0.827" (17.00mm ~ 21.00mm)
Type Attributes: Cushioned
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL CLAMP P-TYPE FASTENER, Packaging: Bag, Color: Black, Silver, Mounting Type: Fastener, Material: Steel, Galvanized, Type: Clamp, P-Type, Panel Hole Size: 0.335" (8.50mm), Opening Size: 0.669" ~ 0.827" (17.00mm ~ 21.00mm), Type Attributes: Cushioned.