BMCC-37-44
BMCC-37-44 Pflitsch
BMCC-37-44.pdf
Виробник: Pflitsch
Description: CBL CLAMP P-TYPE FASTENER
Packaging: Bag
Color: Black, Silver
Mounting Type: Fastener
Material: Steel, Galvanized
Type: Clamp, P-Type
Panel Hole Size: 0.413" (10.50mm)
Opening Size: 1.457" ~ 1.732" (37.00mm ~ 44.00mm)
Type Attributes: Cushioned
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL CLAMP P-TYPE FASTENER, Packaging: Bag, Color: Black, Silver, Mounting Type: Fastener, Material: Steel, Galvanized, Type: Clamp, P-Type, Panel Hole Size: 0.413" (10.50mm), Opening Size: 1.457" ~ 1.732" (37.00mm ~ 44.00mm), Type Attributes: Cushioned.