Продукція > PFLITSCH > BMCG-PVC-C-10-LG
BMCG-PVC-C-10-LG
BMCG-PVC-C-10-LG Pflitsch
BMCG-PVC-C-10-LG.pdf
Packaging: Bag
Color: Gray
Material: Steel, Galvanized
Length: 98.43' (30.00m)
Type: Wire Loom, Protective Hose
Operating Temperature: -15°C ~ 70°C
Diameter - Outside: 0.531" (13.50mm)
Diameter - Inside: 0.394" (10.00mm)
Написати відгук
Description: T-CONNECTOR FOR CORRUGATED PIPES, Packaging: Bag, Color: Gray, Material: Steel, Galvanized, Length: 98.43' (30.00m), Type: Wire Loom, Protective Hose, Operating Temperature: -15°C ~ 70°C, Diameter - Outside: 0.531" (13.50mm), Diameter - Inside: 0.394" (10.00mm), Type Attributes: Convoluted, Corrugated.