Продукція > PFLITSCH > BMCG-PVC-C-12-BK
BMCG-PVC-C-12-BK
BMCG-PVC-C-12-BK Pflitsch
BMCG-PVC-C-12-BK.pdf
Виробник: Pflitsch
Description: T-CONNECTOR FOR CORRUGATED PIPES
Packaging: Bag
Color: Black
Material: Steel, Galvanized
Length: 0.118" (3.00mm)
Type: Wire Loom, Protective Hose
Operating Temperature: -15°C ~ 70°C
Diameter - Outside: 0.618" (15.70mm)
Diameter - Inside: 0.472" (12.00mm)
Type Attributes: Convoluted, Corrugated
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: T-CONNECTOR FOR CORRUGATED PIPES, Packaging: Bag, Color: Black, Material: Steel, Galvanized, Length: 0.118" (3.00mm), Type: Wire Loom, Protective Hose, Operating Temperature: -15°C ~ 70°C, Diameter - Outside: 0.618" (15.70mm), Diameter - Inside: 0.472" (12.00mm), Type Attributes: Convoluted, Corrugated.