Продукція > PFLITSCH > BMCG-PVC-S-10-BK
BMCG-PVC-S-10-BK
BMCG-PVC-S-10-BK Pflitsch
BMCG-PVC-S-10-BK.pdf
Packaging: Bag
Color: Black
Material: Steel, Galvanized
Length: 0.118" (3.00mm)
Type: Wire Loom, Protective Hose
Operating Temperature: -15°C ~ 80°C
Diameter - Outside: 0.610" (15.49mm)
Diameter - Inside: 0.394" (10.00mm)
Написати відгук
Description: T-CONNECTOR FOR CORRUGATED PIPES, Packaging: Bag, Color: Black, Material: Steel, Galvanized, Length: 0.118" (3.00mm), Type: Wire Loom, Protective Hose, Operating Temperature: -15°C ~ 80°C, Diameter - Outside: 0.610" (15.49mm), Diameter - Inside: 0.394" (10.00mm), Type Attributes: Convoluted, Corrugated.