BMH1001T16A2A
BMH1001T16A2A Schneider Electric
Виробник: Schneider Electric
Description: MOTOR 100MM IP54 KEY ENC SINGLE1
Packaging: Box
Features: Key
Voltage - Rated: 240VAC
Size / Dimension: Square - 3.937" x 3.937" (100.00mm x 100.00mm)
Function: Servomotor
RPM: 6000 RPM
Type: AC Motor
Termination Style: Connector
Power - Rated: 900W
Diameter - Shaft: 0.750" (19.05mm)
Mounting Hole Spacing: 3.740" (95.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 1.570" (39.88mm)
Torque - Rated (oz-in / mNm): 467.3 / 3300
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOTOR 100MM IP54 KEY ENC SINGLE1, Packaging: Box, Features: Key, Voltage - Rated: 240VAC, Size / Dimension: Square - 3.937" x 3.937" (100.00mm x 100.00mm), Function: Servomotor, RPM: 6000 RPM, Type: AC Motor, Termination Style: Connector, Power - Rated: 900W, Diameter - Shaft: 0.750" (19.05mm), Mounting Hole Spacing: 3.740" (95.00mm), Length - Shaft and Bearing: 1.570" (39.88mm), Torque - Rated (oz-in / mNm): 467.3 / 3300.