BMH2051P11A2A
BMH2051P11A2A Schneider Electric
Виробник: Schneider Electric
Description: MOTOR 205MM IP54 KEY ENC SINGLE1
Packaging: Box
Features: Key
Voltage - Rated: 480VAC
Size / Dimension: Square - 8.071" x 8.071" (205.00mm x 205.00mm)
Function: Servomotor
RPM: 3800 RPM
Type: AC Motor
Termination Style: Connector
Power - Rated: 5.4kW
Diameter - Shaft: 1.500" (38.10mm)
Mounting Hole Spacing: 7.087" (180.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 3.150" (80.00mm)
Torque - Rated (oz-in / mNm): 3653.5 / 25800
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOTOR 205MM IP54 KEY ENC SINGLE1, Packaging: Box, Features: Key, Voltage - Rated: 480VAC, Size / Dimension: Square - 8.071" x 8.071" (205.00mm x 205.00mm), Function: Servomotor, RPM: 3800 RPM, Type: AC Motor, Termination Style: Connector, Power - Rated: 5.4kW, Diameter - Shaft: 1.500" (38.10mm), Mounting Hole Spacing: 7.087" (180.00mm), Length - Shaft and Bearing: 3.150" (80.00mm), Torque - Rated (oz-in / mNm): 3653.5 / 25800.