BMHO69027002NF
BMHO69027002NF Amphenol PCTEL
BMHO69027002NF.pdf
Виробник: Amphenol PCTEL
Description: RF ANT 825MHZ WHIP N TYP F POLE
Packaging: Box
Mounting Type: Pole Mount
Frequency Range: 690MHz ~ 960MHz, 1.7GHz ~ 2.7GHz
Applications: 2G, 3G, 5G, Cellular, LTE
Gain: 2dBi, 2dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 2
VSWR: 2.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 9.000" (228.60mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 825MHz, 2.2GHz
RF Family/Standard: Cellular
Part Status: Active
Power - Max: 25 W
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 825MHZ WHIP N TYP F POLE, Packaging: Box, Mounting Type: Pole Mount, Frequency Range: 690MHz ~ 960MHz, 1.7GHz ~ 2.7GHz, Applications: 2G, 3G, 5G, Cellular, LTE, Gain: 2dBi, 2dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 2, VSWR: 2.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 9.000" (228.60mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 825MHz, 2.2GHz, RF Family/Standard: Cellular, Part Status: Active, Power - Max: 25 W.