BMLPV450
BMLPV450 PCTEL, Inc.
MLPV-Series.pdf
Виробник: PCTEL, Inc.
Description: RF ANT 481MHZ DOME PANEL MNT
Packaging: Bag
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 450MHz ~ 512MHz
Gain: 1dBi
Ingress Protection: IP67
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Dome
Height (Max): 3.380" (85.85mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 481MHz
Part Status: Active
Power - Max: 100 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 481MHZ DOME PANEL MNT, Packaging: Bag, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 450MHz ~ 512MHz, Gain: 1dBi, Ingress Protection: IP67, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Dome, Height (Max): 3.380" (85.85mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 481MHz, Part Status: Active, Power - Max: 100 W.