Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMMA000505186R8MX2
BMMA000505186R8MX2
BMMA000505186R8MX2 Pulse Electronics
BMMA_Series.pdf
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.216" L x 0.204" W (5.49mm x 5.18mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 120mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.4A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 2.8 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.216" L x 0.204" W (5.49mm x 5.18mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 120mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.4A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 2.8 A.