Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMMA000606501R0MV1
BMMA000606501R0MV1
BMMA000606501R0MV1 Pulse Electronics
BMMA_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 6.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 15A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 13 A
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 6.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 15A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 13 A.