Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMMA000606501R5MX2
BMMA000606501R5MX2
BMMA000606501R5MX2 Pulse Electronics
BMMA_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.291" L x 0.260" W (7.40mm x 6.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 7.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 12A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 11 A
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.291" L x 0.260" W (7.40mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 7.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 12A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 11 A.