Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMMA001010551R0MM1
BMMA001010551R0MM1 Pulse Electronics
BMMA_Series-3572896.pdf
Виробник: Pulse Electronics
RF Inductors - SMD 1UH 25A 2.2 mOhm SMD
Написати відгук