Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMMA001313505R6MV1
BMMA001313505R6MV1
BMMA001313505R6MV1 Pulse Electronics
BMMA_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.520" L x 0.508" W (13.20mm x 12.90mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 16.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 22A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 11.5 A
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.520" L x 0.508" W (13.20mm x 12.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 16.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 22A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 5.6 µH, Current Rating (Amps): 11.5 A.