Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMMA001313644R7MV1
BMMA001313644R7MV1
BMMA001313644R7MV1 Pulse Electronics
BMMA001313644R7MV1
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.520" L x 0.508" W (13.20mm x 12.90mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 11.2mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 30A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.252" (6.40mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 13.5 A
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.520" L x 0.508" W (13.20mm x 12.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 11.2mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 30A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.252" (6.40mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 13.5 A.