Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMMN00101040330MX2
BMMN00101040330MX2
BMMN00101040330MX2 Pulse Electronics
BMMN00101040330MX2
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 92mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 4.4 A
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 92mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 4.4 A.