Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMMN00131360100MX2
BMMN00131360100MX2
BMMN00131360100MX2 Pulse Electronics
BMMN_Series.pdf
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.559" L x 0.496" W (14.20mm x 12.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 20.7mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 12.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 10 A
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.559" L x 0.496" W (14.20mm x 12.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 20.7mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 12.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 10 A.