Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMNI000404304R7MXB
BMNI000404304R7MXB
BMNI000404304R7MXB Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
4.7UH 5.1A 44.1mOhm SM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
4.7UH 5.1A 44.1mOhm SM.