BMOY4705
BMOY4705 Amphenol PCTEL
BMOY-Series.pdf
Виробник: Amphenol PCTEL
Description: RF ANT 491MHZ YAGI N TYPE F POLE
Packaging: Box
Mounting Type: Pole Mount
Frequency Range: 470MHz ~ 512MHz
Applications: ISM, LoRa, LPWAN
Gain: 9dBd
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Yagi, 5-Element
Height (Max): 34.000" (863.60mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 491MHz
Part Status: Active
Power - Max: 150 W
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 491MHZ YAGI N TYPE F POLE, Packaging: Box, Mounting Type: Pole Mount, Frequency Range: 470MHz ~ 512MHz, Applications: ISM, LoRa, LPWAN, Gain: 9dBd, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Yagi, 5-Element, Height (Max): 34.000" (863.60mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 491MHz, Part Status: Active, Power - Max: 150 W.