Продукція > YAGEO > BMQA000505302R2MA1
BMQA000505302R2MA1 YAGEO
Виробник: YAGEO
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 6A; ±20%; 5.85x5.5mm; Isat: 11.5A
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 2.2µH
Operating current: 6A
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 5.85x5.5mm
Test frequency: 0.1MHz
Saturation current: 11.5A
Max resistance: 20mΩ
Operating temperature: -55...125°C
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 211
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 6A; ±20%; 5.85x5.5mm; Isat: 11.5A, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 2.2µH, Operating current: 6A, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 5.85x5.5mm, Test frequency: 0.1MHz, Saturation current: 11.5A, Max resistance: 20mΩ, Operating temperature: -55...125°C.