Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMQA000606304R7MA1
BMQA000606304R7MA1
BMQA000606304R7MA1 Pulse Electronics
BMQx_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 22mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 6.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 6 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 22mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 6.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 6 A.