Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMQE000404111R0MAA
BMQE000404111R0MAA
BMQE000404111R0MAA Pulse Electronics
BMQE000404111R0MAA
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.181" L x 0.161" W (4.60mm x 4.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 38.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5.4A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 4.3 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.181" L x 0.161" W (4.60mm x 4.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 38.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5.4A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 4.3 A.