Продукція > PULSE ELECTRONICS > BMQE000404112R2MAA
BMQE000404112R2MAA
BMQE000404112R2MAA Pulse Electronics
BMQx_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.181" L x 0.161" W (4.60mm x 4.10mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 82mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 3 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.181" L x 0.161" W (4.60mm x 4.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 82mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 3 A.