BMS151K2P
BMS151K2P Tecdia Inc.
BMS151K2P.pdf
Виробник: Tecdia Inc.
Description: CAP CER 150PF 50V X7R
Tolerance: ±10%
Features: Single Layer, Wire Bondable
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.031" L x 0.031" W (0.80mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Epoxy
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, General Purpose
Ratings: COTS
Thickness (Max): 0.004" (0.11mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 pF
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 150PF 50V X7R, Tolerance: ±10%, Features: Single Layer, Wire Bondable, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 50V, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.031" L x 0.031" W (0.80mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Epoxy, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, General Purpose, Ratings: COTS, Thickness (Max): 0.004" (0.11mm), Part Status: Active, Capacitance: 150 pF.