BMT1201H8.5F-04
BMT1201H8.5F-04 BeStar Technologies, Inc.
010217-BMT1201H8.5F-04-LFA.pdf
Виробник: BeStar Technologies, Inc.
Description: BUZZER MAGNETIC 1.5V 12MM TH
Packaging: Box
Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 2.743kHz
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 1.5V, 10cm
Current - Supply: 60mA
Voltage Range: 1 ~ 2V
Technology: Magnetic
Termination: PC Pins
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 1.5 V
на замовлення 95 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER MAGNETIC 1.5V 12MM TH, Packaging: Box, Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 2.743kHz, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 1.5V, 10cm, Current - Supply: 60mA, Voltage Range: 1 ~ 2V, Technology: Magnetic, Termination: PC Pins, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 1.5 V.