Продукція > BESTAR > BMT1612H14-52
BMT1612H14-52 BESTAR
Виробник: BESTAR
Frequency: 2048Hz; Voltage: 12V; Sound pressure: 98dB; Current: 40mA; Dimensions: 16x14mm; Resistance: 120Ohm BMT1612H14-52 BESTAR PBBMT1612H14-52
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 300 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Frequency: 2048Hz; Voltage: 12V; Sound pressure: 98dB; Current: 40mA; Dimensions: 16x14mm; Resistance: 120Ohm BMT1612H14-52 BESTAR PBBMT1612H14-52, кількість в упаковці: 50 шт.