BMT1612H14
BMT1612H14 BeStar Technologies, Inc.
010301-BMT1612H14-LFD.pdf
Виробник: BeStar Technologies, Inc.
Description: BUZZER MAGNETIC 12V 16MM TH
Packaging: Box
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 2.048kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 12V, 10cm
Current - Supply: 40mA
Voltage Range: 6 ~ 18V
Technology: Magnetic
Termination: PC Pins
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 12 V
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER MAGNETIC 12V 16MM TH, Packaging: Box, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 2.048kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 12V, 10cm, Current - Supply: 40mA, Voltage Range: 6 ~ 18V, Technology: Magnetic, Termination: PC Pins, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 12 V.