BMT2512H12-04
BMT2512H12-04 BeStar Technologies, Inc.
010120-BMT2512H12-04LFC.pdf
Виробник: BeStar Technologies, Inc.
Description: BUZZER MAGNETIC 12V 25MM TH
Packaging: Box
Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 1kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 12V, 10cm
Current - Supply: 55mA
Voltage Range: 8 ~ 14V
Technology: Magnetic
Termination: PC Pins
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.657" (16.70mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 12 V
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER MAGNETIC 12V 25MM TH, Packaging: Box, Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 1kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 12V, 10cm, Current - Supply: 55mA, Voltage Range: 8 ~ 14V, Technology: Magnetic, Termination: PC Pins, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.657" (16.70mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 12 V.