BMUF7603
BMUF7603 Amphenol PCTEL
MUF-Series-1.pdf
Виробник: Amphenol PCTEL
Description: RF ANT 815MHZ WHIP STR NMO MNT
Packaging: Bag
Mounting Type: NMO Mount
Frequency Range: 760MHz ~ 870MHz
Applications: TETRA/P25
Gain: 3dBi
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 38.000" (965.20mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 815MHz
Part Status: Active
Power - Max: 125 W