BMYD890M
BMYD890M Amphenol PCTEL
BMYD-Series-1.pdf
Виробник: Amphenol PCTEL
Description: RF ANT 925MHZ YAGI N TYPE F POLE
Features: Cable - 609.6mm
Packaging: Box
Mounting Type: Pole Mount
Frequency Range: 890MHz ~ 960MHz
Applications: ISM, LoRa, LPWAN
Gain: 12dBd
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
Antenna Type: Yagi, 11-Element
Height (Max): 36.000" (914.40mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 925MHz
RF Family/Standard: General ISM
Power - Max: 200 W
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: RF ANT 925MHZ YAGI N TYPE F POLE, Features: Cable - 609.6mm, Packaging: Box, Mounting Type: Pole Mount, Frequency Range: 890MHz ~ 960MHz, Applications: ISM, LoRa, LPWAN, Gain: 12dBd, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, Antenna Type: Yagi, 11-Element, Height (Max): 36.000" (914.40mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 925MHz, RF Family/Standard: General ISM, Power - Max: 200 W.