BN074G0104K-- KYOCERA AVX
BN07,10,15,22,27.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 115V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.402" (10.20mm)
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.398" L x 0.205" W (10.10mm x 5.20mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 115V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.402" (10.20mm), Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.398" L x 0.205" W (10.10mm x 5.20mm).