Продукція > SELTECH > BO2516S048YN8
BO2516S048YN8
BO2516S048YN8 Seltech
BO2516S048YN8.pdf
Виробник: Seltech
Description: SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 76DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.984" L x 0.630" W (25.00mm x 16.00mm)
Shape: Oval
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Plastic
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 850Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 1.2 W
Power - Rated: 1 W
Frequency Range: 850 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 76.00
Efficiency - Testing: 1W/1M
Efficiency - Type: Sensitivity
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 76DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.984" L x 0.630" W (25.00mm x 16.00mm), Shape: Oval, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Plastic, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 850Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 1.2 W, Power - Rated: 1 W, Frequency Range: 850 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 76.00, Efficiency - Testing: 1W/1M, Efficiency - Type: Sensitivity.