BOA90211
BOA90211 PCTEL, Inc.
BOA-Series.pdf
Виробник: PCTEL, Inc.
Description: RF ANT 915MHZ WHIP STR N TYPE
Packaging: Tube
Mounting Type: Mast Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz
Applications: ISM, LoRa, LPWAN
Gain: 11.1dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 122.008" (309.90cm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 915MHz
RF Family/Standard: General ISM
Part Status: Active
Power - Max: 250 W
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 915MHZ WHIP STR N TYPE, Packaging: Tube, Mounting Type: Mast Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz, Applications: ISM, LoRa, LPWAN, Gain: 11.1dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 122.008" (309.90cm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 915MHz, RF Family/Standard: General ISM, Part Status: Active, Power - Max: 250 W.