BOP 10-100MGL
BOP 10-100MGL Kepco and Kepco Power
1461971.pdf
Виробник: Kepco and Kepco Power
Description: 1000 WATT POWER SUPPLY GPIB CONT
Packaging: Box
Power (Watts): 1000W
Features: GPIB, RS-232
Display Type: LCD
Size / Dimension: 21.500" L x 19.000" W x 5.248" H (546.10mm x 482.60mm x 133.30mm)
Voltage - Output: 0 ~ 10VDC
Number of Characters: 5 (2)
Current - Output: 0 ~ 100A
Type: Rack Mount (AC to DC)
Voltage - Supply: 176 ~ 264VAC
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1000 WATT POWER SUPPLY GPIB CONT, Packaging: Box, Power (Watts): 1000W, Features: GPIB, RS-232, Display Type: LCD, Size / Dimension: 21.500" L x 19.000" W x 5.248" H (546.10mm x 482.60mm x 133.30mm), Voltage - Output: 0 ~ 10VDC, Number of Characters: 5 (2), Current - Output: 0 ~ 100A, Type: Rack Mount (AC to DC), Voltage - Supply: 176 ~ 264VAC, Part Status: Active.