BOP 20-5DC802E
BOP 20-5DC802E Kepco and Kepco Power
1461980-r2.pdf
Виробник: Kepco and Kepco Power
Description: POWER SUPPLY RACK MNT 100W CAPAC
Power (Watts): 100W
Display Type: LCD
Size / Dimension: 17.142" L x 12.531" W x 5.220" H (435.40mm x 318.30mm x 132.60mm)
Voltage - Output: 0 ~ 20VDC
Current - Output: 0 ~ 5A
Type: Rack Mount (AC to DC)
Voltage - Supply: 95 ~ 250VAC
Написати відгук
Description: POWER SUPPLY RACK MNT 100W CAPAC, Power (Watts): 100W, Features: GPIB, RS-232, Packaging: Box, Display Type: LCD, Size / Dimension: 17.142" L x 12.531" W x 5.220" H (435.40mm x 318.30mm x 132.60mm), Voltage - Output: 0 ~ 20VDC, Current - Output: 0 ~ 5A, Type: Rack Mount (AC to DC), Voltage - Supply: 95 ~ 250VAC, Part Status: Active.