BOP 200-1D-4886
BOP 200-1D-4886 Kepco and Kepco Power
1461971.pdf
Виробник: Kepco and Kepco Power
Description: POWER SUPPLY RACK MNT 200W GPIB/
Packaging: Box
Power (Watts): 200W
Features: GPIB, RS-232
Display Type: LCD
Size / Dimension: 17.142" L x 12.531" W x 5.220" H (435.40mm x 318.30mm x 132.60mm)
Voltage - Output: 0 ~ 200VDC
Current - Output: 0 ~ 1A
Type: Rack Mount (AC to DC)
Voltage - Supply: 95 ~ 250VAC
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POWER SUPPLY RACK MNT 200W GPIB/, Packaging: Box, Power (Watts): 200W, Features: GPIB, RS-232, Display Type: LCD, Size / Dimension: 17.142" L x 12.531" W x 5.220" H (435.40mm x 318.30mm x 132.60mm), Voltage - Output: 0 ~ 200VDC, Current - Output: 0 ~ 1A, Type: Rack Mount (AC to DC), Voltage - Supply: 95 ~ 250VAC, Part Status: Active.