Продукція > KYOCERA AVX > BP0805A1308ASTR\100
BP0805A1308ASTR\100
BP0805A1308ASTR\100 KYOCERA AVX
avx_06292018_BP0805 Thin Film Band Pass Filters.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Signal Conditioning 1308 MHz 50Ohm 0805 5W
на замовлення 72 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BP0805A1308ASTR100 BP0805A1308ASTR100 Виробник : Kyocera AVX avx_06292018_BP0805_Thin_Film_Band_Pass_Filters-1375115.pdf Signal Conditioning 1308 MHz 50Ohm 0805 5W