Продукція > KYOCERA AVX > BP0805A1795ASTR100
BP0805A1795ASTR100
BP0805A1795ASTR100 Kyocera AVX
avx_06292018_BP0805_Thin_Film_Band_Pass_Filters-1375115.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Signal Conditioning 1795 MHz 50Ohm 0805 5W
на замовлення 72 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BP0805A1795ASTR\100 BP0805A1795ASTR\100 Виробник : KYOCERA AVX avx_06292018_BP0805 Thin Film Band Pass Filters.pdf Signal Conditioning 1795 MHz 50Ohm 0805 5W