BP0AA3790A700
BP0AA3790A700 KYOCERA AVX
AVX-BP-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER BANDPASS 3.79GHZ 16SMD
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 3.79GHz Center
Insertion Loss: 5dB
Bandwidth: 1.496GHz
Ripple: 1.5dB
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
на замовлення 35 шт:
Написати відгук
Description: RF FILTER BANDPASS 3.79GHZ 16SMD, Packaging: Tray, Package / Case: 16-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 3.79GHz Center, Insertion Loss: 5dB, Bandwidth: 1.496GHz, Ripple: 1.5dB, Height (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BP0AA3790A700 BP0AA3790A700 Виробник : KYOCERA AVX AVX-BP-Series.pdf Signal Conditioning 3790 MHZ