BP0BA2150A700
BP0BA2150A700 KYOCERA AVX
AVX-BP-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER BANDPASS 2.15GHZ 19SMD
Packaging: Tray
Package / Case: 19-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.15GHz Center
Insertion Loss: 5dB
Bandwidth: 829MHz
Ripple: 1.5dB
Height (Max): 0.040" (1.02mm)
Part Status: Active
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER BANDPASS 2.15GHZ 19SMD, Packaging: Tray, Package / Case: 19-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.15GHz Center, Insertion Loss: 5dB, Bandwidth: 829MHz, Ripple: 1.5dB, Height (Max): 0.040" (1.02mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BP0BA2150A700 BP0BA2150A700 Виробник : KYOCERA AVX AVX-BP-Series.pdf Signal Conditioning 2150 MHZ