Продукція > KYOCERA AVX > BP0BA3270A7TR\250
BP0BA3270A7TR\250 KYOCERA AVX
AVX-BP-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF FLTR BAND PASS 3.27GHZ 19SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 19-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 3.27GHz Center
Insertion Loss: 2.3dB
Bandwidth: 225MHz
Ripple: 1.5dB
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FLTR BAND PASS 3.27GHZ 19SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 19-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 3.27GHz Center, Insertion Loss: 2.3dB, Bandwidth: 225MHz, Ripple: 1.5dB, Height (Max): 0.022" (0.56mm).